Prodám sestavu ubykací/králikarnu

Prodám
Cena: 5 000 5000
Upraveno 3.8.2023 21:02
Vytvořil

Popis

Původně jsem to vyrobil pro manželku k chovu křečků, od té doby tam byli různí hlodavci, králíci, ježci a nakonec křepelky. Rok to tu leží nevyužité a nevyčištěné.

Celkové rozměry(je to jeden nerozebíratelný celek) výška 186cm, délka 250cm, hloubka 40cm

Vnitřní rozměry ubykace: délka 81cm šířka38cm výška30cm, jak fotky napovídají, je 15 oddělení.

Všechny kotce mají na dně hnědý plech, záda a boky jsou z bílé laminace (18mm omyvatelná), přední stěna z březové překližky bez povrch.úpravy (chtěla by přebrousit a natřít), vše tiplováno, zezadu pojištěno vruty, při montáži všechny hrany podlepeny silikonem. Na stěnách poličky, díry na niplové napáječky pro hlodavce a závěsné pro křepelky(obojí jsou součástí). Díry lze zadrátovat, případně mohu přidat odrážky překližky(dala by se na díry udělat úhledná mini dvířka), na dvířka jsou vnější závěsná krmítka, síto ve dvířkách má prostřihané otvory pro krmení křepelek, lze zadrátovat nebo úplně vyměnit síta.

Momentálně 4 spodní patra propojena dírami (křepelky chtějí plac, v každém patře bylo 10-15 dospělých křepelek v bytových podmínkách-když se každý týden vyměnily hobliny, nic nesmrdělo), díry si šikovný člověk udělá zavírací či zadrátuje ať si mohou chovanci povídat...

Celkově to s trochou péče udělá ještě velkou službu a můžete to i pěkně vypadat, nevhodné na ven nebo do vlhka(laminace by bobtnala).

Specifické údaje

Pohlaví ---

Lokalita

Balkova Lhota, Tábor (okres), JIHOČESKÝ kraj, Česká republika
Balkova Lhota 15, 391 31
Místo na mapě nemusí být přesné

Inzeráty ze stejné kategorie

Chovné bedny T4Chovné bedny T4Prodám
350
Mám chovné bedny T4. Dekl drátěný i tahokov. Prodá...
Objem 75 l, doprava zdarma, vhodné pro zvířata a r...