Orijen Regional Red 11,4kg
  • Orijen Regional Red 11,4kg

Orijen Regional Red 11,4kg

2 698,00 Kč
S DPH
Orijen
DS86009324
Nový produkt
Počet
 Není skladem !

  • U nás jsou Vaše data v bezpečí. U nás jsou Vaše data v bezpečí.
  • Vybíráme spolehlivé dopravce. Vybíráme spolehlivé dopravce.
  • Reklamace u nás není problém. Reklamace u nás není problém.

Krmivo ORIJEN REGIONAL RED je plné zdraví prospěšných látek, aby poskytlo kompletní výživu a vyznačuje se bezkonkurenčním obsahem anguského hovězího, divokého kance, albertského jehněčího, tradičního vepřového a bizona – všechna zvířata jsou chována na místních rančích a farmách a jsou vhodná pro lidskou spotřebu. Maso je do našich kuchyní dodáváno ČERSTVÉ KAŽDÝ DEN a je tedy plné zdraví prospěšných látek.

Krmivo je plné masových surovin (75%), které jsou bohaté na obsah proteinů a pro které matka Příroda vyvinula Vašeho psa. Tím, že oceňované krmivo ORIJEN obsahuje malé množství nízkoglykemických sacharidů podporuje optimální hladinu cukru v krvi, která je důležitá pro špičkové zdraví a tělesnou kondici.

Vyrobeno z kanadských nejlepších a nejčerstvějších surovin v našich vlastních kuchyních. Oceňované krmivo ORIJEN udrží Vašeho psa šťastného, zdravého a silného.

SLOŽENÍ

Vykostěné anguské hovězí*, vykostěný divoký kanec*, vykostěné jehněčí*, hovězí játra*, vykostěné vepřové*, vepřová játra*, celý sleď*, jehněčí játra*, hovězí moučka, jehněčí moučka, moučka ze sledě, moučka z lososa, moučka z tresky, hovězí dršťky*, bizon*, jehněčí tuk, celá vejce*, červená čočka, cizrna, zelený hrách, žlutý hrách, zelená čočka, olej ze sledě, hrachová vláknina, sladké brambory*, vojtěška sušená na slunci, dýně, dýně máslová*, listy špenátu*, mrkev*, jablka Red Delicious*, hrušky Bartlett*, brusinky*, borůvky*, chaluha, kořen lékořice, kořen anděliky lékařské, pískavice řecké seno, květy měsíčku lékařského, sladký fenykl, lístky máty peprné, heřmánek lékařský, smetanka lékařská, saturejka zahradní, rozmarýna lékařská, mikroorganismy druhu Enterococcus faecium.

 

DOPLŇKY

Vitamín A, vitamín D3, vitamín E, niacin, riboflavin, kyselina listová, biotin, vitamín B12, proteinát zinku, proteinát železa, proteinát manganu, proteinát mědi, selenové kvasnice.

 

ZARUČENÁ ANALÝZA

Hrubý protein (min.)

Hrubý tuk (min.)

Hrubá vláknina (max.)

Vlhkost (max.)

Vápník (min./max)

Fosfor (min./max)

Omega-6 (min.)

Omega-3 (min.)

DHA (min.)

EPA (min.)

Sacharidy (max.)

Popel (max.)

Glucosamin (min.)

Chondroitin (min.)

Mikroorganismy (min.)

pH

38 %

18 %

5 %

10 %

1.6 / 1.9 %

1.3 / 1.6 %

2.5 %

0.8 %

0.5 %

0.3 %

25 %

9 %

400 mg/kg

250 mg/kg

120M cfu/kg

5.5

 

 

 

BOHATÝ OBSAH MASA A PROTEINŮ
Vyrobeno ze 75% obsahu masa. Krmivo ORIJEN REGIONAL RED se vyznačuje 38% podílem Biologicky vhodných proteinů, díky čemuž napodobuje přirozenou stravu Vašeho psa a poskytuje mu výživu dle jeho anatomické adaptace na maso.

BOHATÝ NA OBSAH ŽIVOČIŠNÉHO TUKU
Živočišné tuky jsou nezbytné pro špičkovou kondici. To je důvod, proč se krmivo ORIJEN vyznačuje obsahem přírodních tuků získaných z čerstvého masa a ryb.

DHA A EPA Z ČERSTVÝCH RYB
Čerstvé ryby jsou dokonalým zdrojem DHA a EPA, které jsou nezbytné pro imunitu a nervový systém Vašeho psa a nevyskytují se v rostlinném zdroji jako je např.: len, kokos nebo slunečnice.

NÍZKOGLYKEMICKÉ
Přirozená strava Vašeho psa obsahuje malé množství sacharidů. To je důvod, proč krmivo ORIJEN neobsahuje brambory a obsahuje méně než poloviční množství sacharidů, které můžete nalézt v běžných krmivech pro psy.

GLUKOSAMIN & CHONDROITIN
Čerstvá drůbež, maso a ryby, které jsou v krmivu ORIJEN, poskytují bohatý a přírodní zdroj glukosaminu a chondroitinu. Do krmiva ORIJEN nejsou tedy přidány žádné umělé zdroje.

ZARUČENÁ VÝŽIVA
Krmivo ORIJEN REGIONAL RED je vytvořeno tak, aby splňovalo výživové normy stanovené organizací AAFCO Dog Food Nutrient Profiles, týkající se všech věkových kategorií.

 

 

 

Krmivo ORIJEN REGIONAL RED je plné zdraví prospěšných látek, aby poskytlo kompletní výživu a vyznačuje se bezkonkurenčním obsahem anguského hovězího, divokého kance, albertského jehněčího, tradičního vepřového a bizona – všechna zvířata jsou chována na místních rančích a farmách a jsou vhodná pro lidskou spotřebu. 

2019-05-28