Pyrenejský horský pes s PP FCI

Prodám
Cena dohodou
Upraveno 7.6.2024 14:33

Popis

Nabízíme krásná, zdravá štěňata Pyrenejského horského psa s průkazem původu (FCI). Vzhledem k velmi početnému vrhu 15 ti štěňat máme k dispozici poslední 2 pejsky. Pejsci jsou připraveni odejít do nových domovů.

Kluci mají za sebou očkování, jsou odčervení, tetováni, čipováni, mají vystaven EU pas. Kupní smlouva a chovatelský servis je samozřejmostí. Chovem tohoto plemene se zabývám již od roku 2008.

Otcem štěňat Noran du Val de Montserrat (import Francie). Pes klidné povahy (test povahy splněn na výbornou při klubové výstavě ve Švédsku), výborného exteriéru (úspěšný na výstavách, mimo jiné vítěz skupiny mladých v Argeles-Gazost. Výstava v Arteles-Gazost (FRF) je nejvyšší speciální světovou výstavou pro toto plemeno. Zdravotně je také v pořádku (HD B, OCD, Patella, ED - free).

Matkou štěňat je fena našeho odchovu - Kirsten Perla Silesia. Velmi líbivá fena (vítězná na výstavě klubové – posuzoval rozhodčí ze zahraničí známý plemene), povahově velmi milá, oddaná, pečující fena. Zdravotně v pořádku (HD A, OCD, patella, ED free).

Oba rodiče jsou zvyklí na denní kontakt s dětmi i domácími zvířaty. Také štěňata od útlého věku opečovávají děti, pejsci jsou seznámeni s ovcemi, slepicemi a jinou drobnou domácí zvířenou. U štěňat je předpoklad dobrého exteriéru i povah.

Osobní návštěvy, po předchozí domluvě, jsou více než vítány. Více informací Vám ráda sdělím telefonicky, emailem. Přikládám odkaz na web stránky CHS www.perlasilesia.cz
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.; +420 605 137 510; +420 720 057 169

Specifické údaje

Pohlaví Samec
Štěně ---
Druh Pyrenejský ovčák

Lokalita

MORAVSKOSLEZSKÝ kraj, Česká republika
Karviná, Česko, 737 01
Místo na mapě nemusí být přesné

Inzeráty ze stejné kategorie

Jmenuji se Cornell Novaboon Paradise narozen 2.4.2...
Dobrý den nabízím k prodeji štěňátko čistokrevného...
Chovatelské stanice z Mariánské bašty nabízí k rez...
Chovatelská stanice Czech Efebie s dlouholetou p...